O nás

 

Veríme že náklady na Vašu tlač nemusia byť vysoké a preto v našom eshope prinášame širokú ponuku alternatívnych a renovovaných tonerov a náplní.

Na základe požiadaviek našich zákazníkov sme doplnili náš sortiment o vybrané originálne tonery a náplne.

Čo všetko nájdete v našom eshope?

Ponúkame Vám široký sortiment alternatívnych a renovovaných laserových tonerov, optických jednotiek, materiál na renováciu tonerových kaziet, alternatívnych a renovovaných atramentových náplní, atrament a fotopapier.

Kvalita tlače nami ponúkaných alternatívnych a renovovaných laserových tonerov a atramentových náplní spĺňa najvyššie kritériá kvality a uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka, sú vyrábané pod prísnym systémom riadenia kvality, sú certifikované ISO 9001 (systém kvality) a ISO 14001 (systém environmentálneho manažérstva) a sú testované vo výrobe.
Našim cieľom je ponúknuť zákazníkovi kompletný sortiment výrobkov potrebných pre tlač, zabezpečiť rýchle dodanie a dosiahnuť spokojnosť na oboch stranách a to všetko za výborné ceny .

Nami ponúkané alternatívne a renovované tonery a náplne do tlačiarní sú dokonalá náhrada za originálne tonery a náplne, sú vyrobené alternatívnym výrobcom, pričom finančná úspora je 10% - 70% .Rozdiel je teda vo výrobcovi a v cene pričom kvalita ostáva rovnaká! Platíte za tovar, nie za značku výrobcov náplní .

Zákaznícky servis

U nás môžete nakupovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a venujeme mu osobitnú starostlivosť, vážime si stálych zákazníkov a radi všetkým zákazníkom poradíme.

V prípade že neviete nájsť v našom e-shope váš typ laserového tonera, atramentovej náplne, alebo typ vašej tlačiarne, kontaktujte nás na e-mail: info@tonerymaxim.sk , alebo na tel.č: 0917859206, radi Vám pomôžeme s výberom laserového tonera, alebo atramentovej náplne do vašej tlačiarne .

Ponúkané produkty nie sú produktmi originálnych výrobcov kancelárskej techniky. Všetky názvy a obchodné značky týchto výrobcov slúžia len pre špecifikáciu kompatibility.

Použité vizuály pri produktoch sú ilustračné .

Všetky akcie v eshope na nami ponúkaných produktoch platia len pri objednávke cez objednávkový formulár nášho eshopu.

 

S úctou a pozdravom